Lenovo Chromebook Slim – 14m868
779,00 kr.
| Grade | A+ |
|---|---|
| Operativsystem | Chrome OS |
| Processor | MediaTek 8186 | 2.0Hz | 8c |
| RAM | 4GB |
| Lagerplads | 64GB eMMC |
| Grafikkort | Integreret |
| Netværk | Bluetooth, WIFI |
| Opløsning | 14", FHD – 1080p |
| Batteri | Grade: N |
| Medfølgende tilbehør | Stømforsyning |
| I/O | USB-C (Data+PD), USB-A 3.0, Audio In/out, MicroSD Læser |
Ikke på lager
Relaterede varer
1.100,00 kr.
2.499,00 kr.
1.650,00 kr.
1.799,00 kr.






