MacBook M1 Pro 2021 – A2442
5.799,00 kr.
| Grade | A |
|---|---|
| Operativsystem | Windows 11 |
| Processor | M1 Pro | 8c |
| RAM | 16GB |
| Lagerplads | 500GB SSD |
| Grafikkort | Integreret |
| Netværk | 1GbE RJ45, Bluetooth, WIFI |
| Opløsning | 14.2", Liquid Retina XDR |
| Batteri | Grade: A >90% |
| Medfølgende tilbehør | Stømforsyning |
| I/O | 3x Thunderbolt 4, HDMI 2.0, SD Læser |
| Producent | Apple |
Ikke på lager
Relaterede varer
1.799,00 kr.
1.599,00 kr.
1.100,00 kr.
3.995,00 kr.







