Lenovo ThinkPad P53s
3.199,00 kr.
| Grade | B |
|---|---|
| Operativsystem | Windows 11 |
| Processor | i7-8565U | 4c/8t | 4.6GHz |
| RAM | 16GB |
| Lagerplads | 512GB SSD |
| Grafikkort | Nvida quadro P520 |
| Netværk | 1GbE RJ45, Bluetooth, WIFI |
| Opløsning | 15.6", FHD – 1080p |
| Batteri | Grade: B >70% |
| Medfølgende tilbehør | Stømforsyning |
| I/O | 1x USB-C, 2x USB-A 3.0, 1x HDMI, RJ45 Ehternet, Micro SD-læser Audio mic combo |
Ikke på lager
Relaterede varer
189,00 kr.
2.199,00 kr.
2.499,00 kr.
5.279,00 kr.





