Lenovo ThinkPad T480
2.199,00 kr.
| Grade | A- |
|---|---|
| Operativsystem | Windows 11 |
| Processor | i5-8250U | 4c/8t | 3.4GHz |
| RAM | 8GB |
| Lagerplads | 256GB M.2 SSD |
| Grafikkort | Integreret |
| Netværk | 1GbE RJ45, Bluetooth, WIFI |
| Opløsning | 14", FHD – 1080p |
| Batteri | Grade: B >70% |
| Medfølgende tilbehør | Stømforsyning |
| I/O | SD Læser, RJ45, 2x USB 3.0 SS, HDMI, Audio In/Out, USB-C PD |
| Producent | Lenovo |
1 på lager
Relaterede varer
1.799,00 kr.
219,00 kr.
1.995,00 kr.
5.995,00 kr.






