Lenovo ThinkPad T490s
2.695,00 kr.
| Grade | A- |
|---|---|
| Operativsystem | Windows 11 |
| Processor | i7-8565U | 4c/8t | 4.6GHz |
| RAM | 8GB |
| Lagerplads | 256GB M.2 SSD |
| Grafikkort | Integreret |
| Netværk | Bluetooth, WIFI |
| Opløsning | 14", FHD – 1080p |
| Batteri | Grade: B >70% |
| Medfølgende tilbehør | Stømforsyning |
| I/O | 1x USB-C, 2x USB-A 3.0, 1x HDMI, Audio mic combo |
| Notat | Denne vare sælges som A-stand, da batteriet er klassificeret som grade B i stedet for grade A. Det er muligt at opgradere til et helt nyt batteri mod et tillæg på 225 kr. Kontakt os venligst, hvis du ønsker denne opgradering. |
1 på lager
Relaterede varer
149,00 kr.
119,00 kr.
360,00 kr.
1.799,00 kr.




